Danfoss Link laimi German Brand Award 2017

738x415_Salomon_GermanBrandAward_Berlin2017 Aukščiausios kokybės išmanaus šildymo sprendimas Danfoss Link™ tapo vienu iš German Brand Award 2017 prizų laimėtojų. Vokietijos istorijos muziejuje, Berlyne vykusioje iškilmingoje ceremonijoje  žiuri komisija suteikė belaidei Danfoss Link™ sistemai prestižinį Vokietijos prekinio ženklo apdovanojimą "German Brand Award" prekinio ženklo kategorijoje “Excellence in Branding" šildymo bei vonios įrangos grupėje - Heating & Bathroom”.

- 2017 m. rugpjūčio 21 d. Siuntėjas DANFOSS ŠILDYMAS

Dalyvauti "German Brand Award" konkurse atrenkami šiuolaikiniai prekių ženklai, kurių valdyme vadovaujamasi įvairiais aspektais. Tai prekių ženklo valdymo sudėtingumas ir jo elementari svarba kompanijos sėkmei. Paminėtini kai kurie kriterijai - funkcionalumas, patogumas, dizaino kokybė, novatoriškumas bei ryšio su aplinka kokybė.

Išmanioji Danfoss Link™ sistema lengvai ir efektyviai valdo radiatorių, elektrinio bei vandeninio grindų šildymo sistemas, šilumos siurblius bei katilus, elektros prietaisus. Danfoss Link™ centriniame valdiklyje, kuris turi liečiamą ekraną, galima keisti sistemos nustatymus, prijungti naujus įrenginius, ir visa tai - iš vienos vietos.  Be to, išmanaus šildymo sprendimas leidžia vartotojui valdyti temperatūrą namuose, naudojant mobiliąją programėlę. Tokiu būdu, Danfoss Link™ užtikrina idealų šilumos komfortą ir tuo pat metu sumažina energijos suvartojimą prisitaikydamas prie individualiai nustatytų temperatūros režimų, stabdymo arba atostogų režimo. Kaip jau minėta, sistemą galima valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant Danfoss Link™ App, bet kuriuo metu iš bet kurios vietos.  

Suteikiant Vokietijos prekės ženklo apdovanojimą, Vokietijos Dizaino Taryba (Rat für Formgebung) ir Vokietijos  prekės ženklo Institutas akcentuoja prekės ženklo kompetenciją ir kokybę. Apdovanojimas skiriamas trims kategorijoms: „Excellence in Branding“ (išskirtinis prekės ženklas), „Industry Excellence in Branding“ (pramoninio prekės ženklo išskirtinumas) ir „Excellence in Brand Strategy, Management and Creation“ (Prekės ženklo strategijos, valdymo bei kūrimo išskirtinumas). Nepriklausoma žiuri, kurią sudaro prekių ženklo ekspertai iš įvairių sričių, atrinko laimėtojus  iš 1.200 pateiktų paraiškų. 

2017 metų pradžioje, Vokietijos vartotojų organizacija ir fondas (Stiftung Warentest) išbandė 10 radiatorių termostatų ir apdovanojo Danfoss Link™, įvertindami jo kokybę "Gerai (2.1)”. Danfoss Link™ buvo nugalėtoja kategorijose “Triukšmas” ir “Baterijos naudojimas”. 2016 metais Danfoss Link™ buvo skirtas apdovanojimas "Special Mention 2017" Vokietijos dizaino apdovanojimuose "German Design Award", kuris yra plačiausiai pripažintas konkursas pasaulyje.  2015 metais Danfoss Link™ buvo nominuota "UX Design award" konkurse už patogumą vartotojui.

 

 

 

700x350_Link-hero image-with product range

Rašykite komentarą čia:

Atkurti
Siųsti

Dėkojame už komentarą. Jūsų komentaras pateiktas peržiūrai ir jei atitiks reikalavimus bus paskelbtas viešai.Jūsų įvestas kodas neteisingas. Įveskite dar kartą. 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje