Pagerinkite vienvamzdžių radiatorių šildymo sistemų efektyvumą ir komfortą

Optimal 1 Tool building 735x415 Ką jūs siūlote, kai į jus kreipiasi dėl vienvamzdės radiatorių sistemos renovacijos? Nepaisant didelės apimties  konstrukcinių darbų, jūs greičiausiai siūlote atnaujinti sistemą, pakeičiant ją dvivamzde šildymo sistema. Tačiau yra dar ir kitas sprendimas, nereikalaujantis didelių išlaidų.

- 2017 m. spalio 5 d. Siuntėjas DANFOSS HEATING

Šiuo metu beveik visos radiatorių šildymo sistemos yra suprojektuotos pagal dviejų vamzdžių šildymo sistemos principą. Šios sistemos žinomos kaip energiškai efektyviausios, ir kambario temperatūros reguliavimas jose yra lengviausias. Tačiau praeityje daugumoje daugiabučių gyvenamųjų namų buvo įrengtos vienvamzdės radiatorių šildymo sistemos. Dažnai jos neveikia taip gerai, dėl to atsiranda dideli šilumos nuostoliai ir neefektyvus energijos suvartojimas.Todėl daugumai šių namų reikalinga šildymo sistemos renovacija, keičiant vienvamzdę sistemą efektyvesne dvivamzde sistema.  Tai geras, tačiau gana sudėtingas, daug darbo reikalaujantis ir brangus sprendimas. Gal būt, jums įdomu sužinoti, kad yra ekonomiškai efektyvi alternatyva, kurią mes jums mielai pristatysime. 

Visų radiatorių šildymo sistemų esmė yra tinkamas jų subalansavimas. Nors tai yra lengviau atlikti su dvivamzde šildymo sistema, tačiau bet kuri egzistuojanti vienvamzdė sistema gali būti subalansuota geresniam energijos efektyvumui ir gyventojų komfortui pasiekti. Danfoss vienvamzdės sistemos sprendimas siūlo eilę gaminių - automatinius balansinius vožtuvus, mažo pasipriešinimo termostatinius radiatorių vožtuvus, srauto ribotuvus ir temperatūros jutiklius bei eilę kitų - visi kartu jie padaro vienvamzdę šildymo sistemą tiek pat efektyvia, kaip ir dvivamzdė šildymo sistema. Daugeliu atvejų vienvamzdės šildymo sistemos modernizavimo išlaidos yra mažesnės nei dvivamzdės sistemos renovacija, todėl šis sprendimas yra labai patrauklus pastatų savininkams.

Siekdami palengvinti vienvamzdės šildymo sistemos  modernizavimą mes sukūrėme Optimal 1 Tool, vadovą, kuriame nuosekliai ir detaliai pristatyti visi modernizavimo etapai. Šis vadovas yra privalomas įrankis bet kuriam šildymo sistemos projektuotojui, montuotojui ar aptarnavimo bei priežiūros įmonei, t.y. visiems, kurių veikla nuolat susijusi su vienvamzdėmis sistemomis. Žemiau parsisiųskite Vadovą arba susisiekite su mumis ir daugiau sužinokite apie vienvamzdės sistemos modernizavimą.   

 

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje