Danfoss užtikrino reikiamą temperatūrą baseine, vykstant Europos Čempionatui 2017

royalarenavenuedressing-1 Europos Plaukimo Čempionatas buvo pirmasis sporto renginys visiškai naujoje Karališkoje Arenoje Kopenhagos Oerestad, ir jeigu Danfoss nebūtų suteikusi skubios pagalbos, šio renginio sėkmė būtų buvusi neaiški.

- 2017 m. gruodžio 20 d. Siuntėjas Danfoss Šildymas

Vos per 13 dienų laikotarpį arenoje buvo atlikta fantastiška transformacija iš koncertų salės į plaukimo areną, ir kai tiktai legendinė vokiečių roko grupė The Scorpions paliko sceną, iš karto prasidėjo transformacijos darbai.

Likus vos dviems savaitėms iki renginio, HOFOR –  Didžiosios Kopenhagos komunalinė įmonė – kurioje dirba daugiau kaip 1,100 darbuotojų, aprūpinančių 1.1 milijoną klientų, negalėjo patvirtinti šilumokaičių, pristatytų čempionatui, todėl montavimo įmonė kreipėsi pagalbos į Danfoss priklausančią Sondex grupę.

“Nepaisant ribotų terminų, didelių komandos - montuotojo Tommy Kjehr, inžinierių-konsultantų Henrik Holmsgaard ir Carsten Nielsen iš Hofor - pastangų ir greitų veiksmų dėka mums pavyko rasti sprendimą, pasiūlius Sondex Sonder saugias plokšteles. Sondex Sonder Safe sistemą sudaro dvi kartu supresuotos plonos plokštelės, kurios puikiai tinka šilumos perdavimui, esant vandenyje chloro. Aš tikrai didžiuojuosi šiuo užsakymų, kadangi mes sugebėjome pristatyti plokšteles trimis dienomis anksčiau, nei buvo tikimasi, todėl greitas pristatymas užtikrino, kad mūsų klientas turėjo galimybę patvirtinti, kad jis sugeba laikytis savo pažadų. Be to, aš tuo didžiuojuosi dar ir todėl, nes Danijos merginos laimėjo keturis medalius, ir kad mūsų plokštelės užtikrino puikų komfortą plaukikams,” komentavo Hans Dewald-Weidich, Sondex, Danfoss konsultantas.

Tikimės, kad tai turėjo įtakos ir  Lietuvos plaukikų Rūtos Meilutytės ir Dano Rapšio pergalėms, kurie šiame čempionate pasiekė puikių rezultatų, iškovodami net tris aukso ir vieną bronzos medalius. 

Remiantis svoem.dir Dansk Svømmeunion (Danijos Plaukimo Federacija) duomenimis, 35,000 plaukimo fanų įsigijo bilietus į šį sporto renginį, vykusį Karališkoje Arenoje gruodžio 13-17 dienomis.Foto: Lars Møller ir Danijos Plaukimo Federacija

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje