Danfoss įteiktas Danish Design Award apdovanojimas kategorijoje People’s Choice  

danish_design_award_danfoss-1120x747

Jis išmanus, paprastas ir su juo galite sutaupyti iki 30% suvartojamos šilumos. Nuo šiol Danfoss išmanus radiatorių termostatas įamžintas tarp kitų įspūdingo dizaino išskirtinių gaminių.   

Danijoje vyrauja tvirta ir ambicinga ryškaus dizaino tradicija, ir kasmet nauji, įspūdingi gaminiai yra viešai pripažįstami Danish Design Award. Gegužės 28 d. apdovanojimai buvo įteikti Industriens Hus, Kopenhagoje, ir Danfoss Eco™ laimėjo People’s Choice Award kategorijoje. 

- 2018 m. gegužės 31 d. Siuntėjas DANFOSS ŠILDYMAS

"Man didelė garbė ir pasididžiavimas, kad Danfoss Eco™ buvo apdovanotas Danish Design Award, " komentavo Torben Pedersen, Patalpų šildymo grupės prezidentas, Danfoss: 

"Mūsų klientams visose rinkose yra svarbu, kad mes galime pasiūlyti patrauklų dizainą už prieinamą kainą, ir Danfoss Eco™ visa tai turi: grožį, išmanias funkcijas ir naudojimo paprastumą." 

 

Danfoss Eco tinka milijonams vartotojų

Žiuri, kurios sudėtį šiais metais papildė tarptautiniai nariai iš Singapūro, Kinijos bei JAV, paaiškino savo sprendimą paskelbti Danfoss Eco™ laimėtoju, patvirtindami, kad "tai paprastas, bet itin efektyvus radiatorių termostatas, kuris gali aprūpinti energija privačius būstus. Jo Bluetooth programėlė padeda lengviau valdyti šilumą įvairiuose kambariuose. Faktas, kad tai elektroninis termostatas, kuris reguliuoja energijos suvartojimą namuose, iš esmės, nėra naujas. Dauguma šildymo sprendimų, žinoma, nebuvo tokie priimtini, kainos ir patogaus naudojimo prasme Danfoss Eco™ yra pirmasis tokios rūšies termostatas, sukurtas vidutiniam vartotojui, ir jis nėra skirtas naujų technologijų entuziastams ar kitiems naujovių iniciatoriams. Šis produktas tinkamas milijonams privačių vartotojų, kurie trokšta energetiškai efektyvesnių šildymo sprendimų."    

Torben Pedersen, Danfoss patalpų šildymo grupės vyr. viceprezidentas, Klaus Schroeder iš Design-People APS ir Morten Bjerg Kofod, Danfoss įvedimo į rinką vadovas, priėmė šį apdovanojimą gegužės 28 d. Industriens Hus scenoje.

     

Danfoss Eco™ sukurtas Danfoss, bendradarbiaujant su Design-People APS.

 

Danfoss gamina modernias technologijas, kurios leidžia mums kurti  geresnį, išmanesnį bei efektyvesnį rytojų. Besivystantiems pasaulio miestams mes užtikriname šviežio maisto tiekimą, ir optimalų komfortą namuose bei biuruose, patenkindami energetiškai efektyvios infrastruktūros, susijusių sistemų bei integruotos atsinaujinančios energijos poreikius. Mūsų sprendimai yra taikomi tokiose srityse kaip šaldymas, oro kondicionavimas, šildymas, variklių valdymas ir mobilioji hidraulika. Mūsų novatoriškos technologijos pradėtos kurti jau 1933, ir šiandieną Danfoss tvirtai išlaiko rinkos lyderio pozicijas. Čia dirba 27,000 žmonių, kurie aptarnauja savo klientus  daugiau kaip 100 šalių.  Mūsų kompaniją valdo šeimos fondas. Skaitykite daugiau apie mus www.danfoss.com.

  

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje