Heat Selector. Pokalbis gyvai ir automatizuotas registracijos procesas

Heat Selector Tool_news Skubi pagalba naudojant pokalbį gyvai (Chat) ir greitą registracijos procesą

- 2018 m. rugpjūčio 28 d. Siuntėjas

 Mes įdiegėme naujas funkcijas patogesniam Heat Selector įrankio naudojimui. Džiaugiamės, galėdami pristatyti tiesioginio pokalbio (Live Chat) galimybę, kurio metu galėsime jums užtikrinti momentinę pagalbą. Be to, mes siūlome automatizuotą registracijos procesą. Tokiu būdu, naujieji vartotojai gali užsiregistruoti ir pradėti naudoti šį įrankį dar paprasčiau ir greičiau nei ligi šiol.

 Ar matote žinutės mygtuką dešiniajame kampe? Nuspaudę ant jo, galite su mumis pradėti pokalbį gyvai – iš karto ir tik keliais paspaudimais! Taip bet kuriuo metu mes jums suteiksime pagalbą arba atsakysime į jums iškilusius klausimus, susijusius su šiuo įrankiu. Tiesiog parašykite savo klausimą, paprašykite patarimo ar pateikite mums savo atsiliepimus ir laukite atsakymo iš mūsų administratorių.  

Kitas pasirinkimas yra tiesiog įrašyti keletą raktinių žodžių ir rasti atsakymus, kurie jau yra jums pateikti.

Be to, nuo šiol yra lengviau užsiregistruoti prieigai prie Heat Selector. Naujiems vartotojams dabar pakanka kelių žingsnių, nelaukiant paskyros patvirtinimo.   

Taip pat norime jums pranešti, kad ateityje galėsite rinktis lietuvišką Heat Selector versiją su dar daugiau Danfoss sprendimų, tokių kaip grindų šildymas, automatinis balansavimas ir kitais.

 

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje