Modernus grindų šildymo  komforto valdymas tinkantis bet kuriam interjerui

danfoss-icon-designed-to-blend-into-any-interior-1120x747 2017 metų pradžioje pristatėme Danfoss Icon™ 230 V kambario termostatų seriją grindų šildymo ir kitoms sistemoms  su pavaromis. Šiandieną džiaugiamės galėdami pranešti, kad produktų asortimentas ženkliai prasiplėtė. Danfoss Icon™ siūlo sprendimus visoms grindų šildymo sistemoms ir grindų vėsinimo valdymui pagal jūsų poreikius. 

- 2018 m. birželio 14 d. Siuntėjas DANFOSS ŠILDYMAS

Trys sistemos

Naująjį Danfoss Icon™ produktų asortimentą galima suskirstyti į tris sistemas:

  • 230 V
  • 24 V
  • Belaidę

kurias sudaro įvairūs patalpų termostatų modeliai ir versijos, valdikliai bei priedai.

Danfoss Icon™ šeimoje dabar yra itin modernios 24 V ir belaidė sistemos, kurioms naudojamas tas pats valdiklis. Prijungus papildomą radijo modulį prie valdiklio, 24 V sistema tampa (pilnai arba dalinai) belaide sistema. Vėliau, ilgainiui, tai gali būti tinkamas sprendimas namo renovacijai. Yra 24 V ir belaidžių patalpų termostatų pasirinkimas. Plačiau apie tai skaitykite žemiau.

Patalpų termostatai

Svarbiausia yra tai, kad Danfoss Icon™ patalpų termostatų dizainas puikiai tinka bet kuriam kambario interjerui. Nenaudojamas, liečiamas ekranas užgęsta. Dėl neutralaus baltos spalvos ekrano jis atrodo kaip elektros jungiklis, kuris susilieja su bet kuriuo interjeru ir esamais elektros jungiklių apdailos rėmeliais. Į sieną montuojamų termostatų rėmelius galima pakeisti suderinamais populiariausių gamintojų apdailos rėmeliais, tokių kaip Bush-Jaeger, Gira, Merten ir Legrand. Todėl, naudodami Danfoss Icon™ vartotojai gali rinktis iš plataus apdailos rėmelių asortimento ir priderinti prie savo patalpų termostatų dizaino elektros jungiklius bei elektros lizdus.

230 V valdikliai

Valdiklis yra grindų šildymo ir vėsinimo sistemų pagrindinis įrenginys. 230 V sistemoms galima rinktis bazinį modelį ir su papildomomis funkcijomis.Abu 8 zonų  valdikliai turi tokias funkcijas, kaip katilo relė ir siurblio relė. Valdiklis su papildomomis funkcijomis, kuris pasirodys rinkoje 2018 metų rudenį, taip pat turi išvykimo funkciją ir rankinio vėsinimo funkciją.

24 V valdikliai ir papildomi moduliai

24 V modeliai, 10 arba 15 zonų valdikliai yra moduliniai. Jie turi modernias funkcijas, tokias kaip automatinis balansavimas, magistralinis ryšys, skirtingi šilumos šaltiniai toje pačioje patalpoje, ir praplėstas paleidimo testas. Įrengus papildomą praplėtimo modulį, jie įgauna dar daugiau pažangių funkcijų, kaip vėsinimo valdymas, iš anksto numatyti sistemos nustatymai ir tiekiama temperatūra pagal poreikį. 24 V valdiklyje galima įdiegti radijo modulį, ir jis taps belaidžiu valdikliu, o taip pat App modulį, kurio pagalba prie sistemos galima prisijungti iš mobiliųjų įrenginių, naudojant programėlę Danfoss Icon™ App.

Faktai apie Danfoss Icon™

  • Viena bendra programa grindų šildymo bei vėsinimo sistemų valdymui
  • Trys pagrindinės sistemos: 230 V, 24 V, belaidė
  • Modernus daniškas dizainas, patalpų termostatai puikiai dera prie bet kurio interjero
  • Į sieną montuojamų termostatų rėmeliai gali būti keičiami atitinkamais elektros jungiklių apdailos rėmeliais
  • 24 V valdiklius galima praplėsti naudojant atskirus modulius
  • Yra papildomi moduliai. Praplėtimo modulis techninėms savybėms praplėsti, Radijo modulis belaidžiam veikimui, App Modulis belaidžiam valdymui iš mobiliųjų įrenginių
  • Unikalios funkcijos, tokios kaip automatinis balansavimas, tiekiama temperatūra pagal poreikį, skirtingų šilumos šaltinių valdymas viename kambaryje ir praplėstas paleidimo bandymas

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje