Visi taškai sujungti: Red Dot žiuri apdovanojo Danfoss už aukštos kokybės dizainą

news-article-Eco Red Dot Award 2018

Danfoss radiatorių termostatas Danfoss Eco™ yra išskirtinis ir visada laimintis: Red Dot Award apdovanojimuose, kategorijoje Communication Design 2018, Danfoss sulaukė palankumo net iš  24 žiuri narių.

Danfoss Eco™. Pavadinimas ECO susietas su ECONOMICAL (ekonomiškas), nes su Danfoss Eco™ galite sutaupyti iki 30% savo šildymo kaštų. 

- 2018 m. rugpjūčio 20 d. Siuntėjas

Per keletą dienų ekspertai išanalizavo, aptarė ir įvertino daugiau kaip 8,600 tarptautinių komunikacijos dizaino darbų. Jie paskyrė prestižinį Red Dot Danfoss Eco™ termostatui už aukštą dizaino kokybę ir kūrybišką pasiekimą.  

“Modernioms išmanaus šildymo sistemoms paprastai skiriamos didelės investicijos, norint valdyti visą namą – tai tinkamas gaminys technologijų entuziastams. Priešingai, Danfoss Eco™ su Bluetooth ir App skirtas tradiciniam vartotojui. Norint tokiam vartotojui sukurti patrauklų sprendimą, paprastas montavimas ir kasdieninis vartojimas buvo privalomi kartu su patrauklia kaina. Todėl Danfoss Eco™ termostatas su Bluetooth ir App – nepaisant jo modernios technologijos ir savybių – atrodo įprastas ir nesudėtingas,” komentavo Morten Bjerg Kofod, Verslo vystymo vadovas.

“Danfoss kompanija įsipareigojusi ” Engineering Tomorrow” visais atžvilgiais – tai reiškia naujausių ir pažangiausių technologijų taikymą. Norint tai pagarbiai pritaikyti kasdieniniame žmonių gyvenime, kur svarbu dizainas, būtina suprasti, kaip sukurti patogiausią naudoti dizainą viso pasaulio vartotojams ir atitikti modernios architektūros aukštus estetikos reikalavimus. Tai stiprioji mūsų Danfoss DNR pusė. Red Dot yra didžiulis pasiekimas, rodantis, kodėl investicijos į dizaino kokybę yra ilgalaikės ir sukuria teigiamą poveikį,” pakomentavo Kenth Kaerhoeg, Danfoss grupės komunikacijos vadovas.

Profesorius Dr. Peter Zec, Red Dot Award įkūrėjas ir CEO, pakomentavo: “Daugiau kaip 60 metų mes supažindiname dizainerius, agentūras bei kompanijas su gero dizaino įvertinimo pagrindais. Tie, kurie dalyvauja Red Dot Award turi žinoti, kad mūsų žiuri nariai kelia labai aukštus reikalavimus. Tai paaiškėja intensyvių debatų bei diskusijų metu, kurie vyksta tam, kad visi ekspertai priimtų pilnai pagrįstą sprendimą. Visi, kurie pereina per griežtą sprendimų priėmimo procesą, rinkdami Red Dot (Raudonas taškas), gali pagrįstai didžiuotis savimi, nes žiuri skiria mūsų apdovanojimą tiktai aukštos dizino kokybės kūriniams. Tai teikia man dar daugiau džiaugsmo, nuoširdžiai sveikinant laureatus su pelnyta sėkme.”

Danfoss su nekantrumu laukia pagrįstai užtarnauto pažymėjimo apdovanojimo Red Dot Award ceremonijoje, kuri vyks spalio 26 d., 2018 m. Berlyne. Danfoss Eco™ sukūrė Danfoss bendradarbiaujant su APS dizaino kompanija.

 

 

 

Bendraukite Dalyvaukite

Norite bendrauti su mumis?

Susipažinkite su mumis ir dalyvaukite pokalbyje